Бонус за реєстрацію Пари матч

28 Серпня 2021 06:45  0  731

Ноу-хауБонус за реєстрацію Пари матч

Букмекерська контора Парі Матч була заснована в середині 90-х, свою діяльність починала за прийому ставок у стаціонарних пунктах. У нульових з’явився мобільний майданчик, що посприяло розширенню клієнтської бази. За тривалий час існування, компанія зуміла завоювати довіру тисяч шанувальників азарту.

Наразі Парі Матч є однією з найпопулярніших та найнадійніших контор. Не в останню чергу завдяки зручній реєстрації та широкій лінії ставок. Так само популяризації посприяли бонуси та система заохочувань нових користувачів. В тому числі можна отримати бонус за реєстрацію Парі Матч без депозиту.

бонус 2500 грн

Для того, щоб отримати бонус при реєстрації треба виконати кілька дій:

  1. Протягом семи днів після реєстрації необхідно поповнити ігровий рахунок. Адже саме перший депозит надає можливість отримати бонус.
  2. Впродовж трьох днів користувач отримує бонус в розмірі, який дорівнює сумі поповнення депозиту.

Як використати бонус

За умовами контори бонус треба прокручувати на ставках згідно з правилами та з виконанням певних умов. Лише після цього з’явиться можливість вивести кошти. Відіграти бонус в Паріматч можливо поставивши повну суму десять разів на події з коефіцієнтом не нижче ніж півтора.

Також варто відзначити, що ці кошти можна використовувати лише для ставок на спортивні змагання. Така акція – це чудовий подарунок для заохочення нових гравців.

Інші бонуси Парі Матч

Контора пропонує декілька цікавих акцій, тож бонус за реєстрацію є не єдиним. Також діють промо-акції з кодом, а також акції, які присвячені якійсь визначній події чи святу. Особливо компанія стає щедрою під час проведення великих футбольних змагань.

Контора дає досить пристойні коефіцієнти, але і їх можна підвищити за допомогою ставки МатчПлюс. Потрібно укласти парі за подіями в відповідному розділі – на них більш вигідні умови. Також у букмекера діє постійна програма БонусПлюс.

Однак вона працює виключно в режимі Експрес ставок, які містять щонайменше три події з коефіцієнтом більше ніж 1,3. Такий бонус дається у вигляді множника від 1,025 до 1,5, таким чином можна збільшити виграш на половину.

Множник розраховується для кожної ставки окремо. Максимальна кількість подій обмежується 22-ма, при цьому розмір коефіцієнта має бути до 2000. Чим більше подій, тим більший множник.

Бонус 2 500 гривень на перший депозит

Для усіх нових користувачів діє акція 2500 Паріматч. Взяти участь в ній можуть лише ті, хто до цього не мав облікового запису у БК. Також обов’язковою умовою є повноліття гравця. Для отримання бонусу на перший депозит треба:

  • Зайти на офіційний сайт чи у мобільний додаток і відкрити форму реєстрації (вона знаходиться у верхньому правому куті екрану);
  • Заповнити всі необхідні поля;
  • Підтвердити реєстрацію;
  • Поповнити депозит.

Щоб зареєструватися в Паріматч тисни тут та отримай бонус за реєстрацію. Після цього на рахунок користувача поступить бонус в розмірі першого депозиту, однак він не може перевищувати 2500 гривень. Для того, щоби мати змогу вивести ці кошти, знадобиться їх відіграти на умовах контори.

Умови програми Парі+

Ця програма лояльності відкрита для всіх користувачів (як нових, так і старих). Вона полягає у тому, що за кожну ставку беттер отримує певну кількість балів. Накопичені бали в підсумку можна конвертувати у реальні гроші.

Бали розраховуються наступним чином: сума ставки помножується на кількість можливих результатів та ділиться на три. При обміні балів на гроші, їх сума ділиться на 200.

Програма лояльності

Отримати бонус за реєстрацію – це чудовий старт для нового гравця. Але на цьому приємні моменти не закінчуються, адже баттер зможе і надалі отримувати задоволення і дохід від ставок, адже контора додатково нараховує реальні гроші.

Щоб долучитися до акції, яка діє безстроково та отримувати бонуси за кожну ставку, треба:

  1. Увійти в особистий кабінет, та перейти до налаштувань ігрового рахунку.
  2. У розділі «Бонуси і акції» долучитися до програми лояльності.
  3. У віконці написати номер телефону, який прив’язано до БК, на нього прийде код активації акції.

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)